مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب
  • ثبت نام
برخی کاربردهای تصفیه آب که ممکن است ندانید :
بسیاری از افراد بر این باورند که آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب فقط به منظور مصارف آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرد . ار این مطلب بعضی از کاربردهای دیگر آب تصفیه شده توسط دستگاه های تصفیه آب که شاید با آن ها اشنا نباشید به شما معرفی می کنیم .
1 ) آشپزی : یکی از نکات مهمی که شاید به آن بی توجه باشیم ، استفاده از آب لوله کشی به منظور پخت و پز خوراک هاست . اما این
آب دارای املاح و مواد معدنی فراوانی است که می تواند انسان را به بیماری های کلیوی یا گوارشی مبتلا سازد . این مساله برای بانوان باردار ، کودکان  و بیماران از اهمیت بیشتری برخوردار است .
2) فرار از رسوبات : همواره مشاهده می کنیم که پس از چند مرتبه جوش آوردن آب در کتری و سماور، برای دم کردن چای و... رسوبات سختی به بدنه کتری و سماور می چسبد . جالب است که بدانید آب سخت ، یعنی همین آن لوله کشی با املاح فراوانی که دارد ، باعث تغییر طعم خوش چای و قهوه و دمنوش ها می گردد . اما با استفاده از دستکاه های تصفیه آب ، مشکل رسوبات کتری و سماور و تغییر طعم دم نوش ها مرتفع خواهد شد .
همچنین اگر برای اتو کشی لباس ها از آب تصفیه شده استفاده کنیم نیز دیگر  نیازی به جرم گیری اتو نخواهیم داشت .
3) آکواریوم : طرفداران محیط زیست و بخصوص افرادی که از ماهیان آکاریومی نگهداری می کنند ، به خوبی می دانند که موادمحلول  موجود در آب از جمله کلر و نیترات برای ماهی ها به شدت سمی و کشنده است . افرادی که علاقمند به نگهداری های ماهیان زینتی هستند یا افرادی که به عنوان پرورش دهنده ماهی فعالیت می نمایند ، به خوبی اهمیت استفاده از دستگاه های تصفیه  آب را می دانند .
4) خودرو : قسمت های متفاوتی از خودرو از آب استفاده می کنند. برای مثال برای آب رادیاتور خودرو باید از آب تصفیه شده استفاده گردد زیرا آب داخل آن ممکن است ماه ها تعویض نشود و املاح موجود در آن می توانند موجب رسوب گرفتگی موتور و لوله ها و اتصالات آن شوند .
همچنین برای عملکرد خوب برف پاک کن باید داخل مخزن آن را با کمی ماده شیشه شور و مقداری آب پر کنیم . با استفاده از آب تصفیه شده میتوانیم از گرفتگی خروجی مخزن ، لوله ها  و... جلوگیری کرده و طول عمر آن را بالا ببریم .

فروش برترین برند های دستگاه های تصفیه آب

گروه بازرگانی filtration-co وارد کننده برترین برند های تولید کننده دستگاه تصفیه آب و دستگاه تصفیه هوا در دنیا می باشد ، این گروه بازرگانی با راه اندازی خط خدمات پس از فروش حرفه ای در فروش انواع دستگاه های تصفیه آب و تصفیه هوا توانسته بسیاری از علاقه مندان به خرید دستگاه های تصفیه آب خانگی و دستگاه های تصفیه هوا خانگی را به سمت خود بکشاند .

برای مشاوره رایگان خرید دستگاه تصفیه آب و تصفیه هوای با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهترین کیفیت را از ما بخواهید .

ارائه محصولات با کیفیت جهانی در حوزه دستگاه تصفیه آب خانگی و تصفیه آب صنعتی در ایران