دستگاه تصفیه آب خانگی
  • ثبت نام

دستگاه تصفیه آب پارچی

 


دستگاه تصفیه آب پارچی به دلیل قیمت ارزان و مدت زمان طولانی کارکرد فیلترها بسیار مورد پسند خانواده هستند .

این دستگاه ها بین 150 تا 380 لیتر آب را بدون تعویض فیلتر تصفیه می کنند و فیلتر دستگاه های تصفیه آب پارچی بین 1 تا 4 ماه نیازی به تعویض ندارد .

نکاتی برای استفاده از پارچ های تصفیه :

  1. توجه داشته باشید که فیلترهای تصفیه آب پارچی صرفا به منظور تصفیه ثانویه آب لوله کشی مناسب هستند و نباید از آنها به منظور تصفیه آب های زیر زمینی یا آب های جاری روی زمین اسفاده نمایید . 
  2. اگر قصد دارید برای مدت چند روز از پارچ تصفیه استفاده نکنید ، آب داخل آن را خالی کرده و فیلتر و پارچ را شسته و فیلتر را درون یک نایلون تمیز در یخچال نگه دارید .
  3. برای استفاده از پارچ تصفیه آبی که به تازگی خریداری شده ، بهتر است دوبار آن را پر از آب کنید و آب آن را دور بریزید (میتوانید از این آب برای آبیاری گیاهان استفاده نمایید تا در مصرف آب صرفه جویی شود.)
  4. فیلتر موجود در این دستگاه ها قابل بازیافت بوده و پس از سر آمدن عمرشان میتوانید آن ها را در پلاستیک زباله های خشک بیندازید .
  5. از ریختن آب جوش در این پارچ ها خود داری نمایید ، زیرا در عملکرد فیلتر آن خلل ایجاد می کند .  فقط از آب خنک برای این پارچ ها استفاده نمایید .

 

 

 

نی تصفیه آب

 

این نی بزرگ که Life Strew نام دارد ، درواقع یک دستگاه تصفیه آب قابل حمل است !
این نی تصفیه آب که با هدف بهبود بهداشت در کشورهای محروم ، توسط وسترگارد ساخته شده است ، می تواند زندگی حدود 780 میلیون نفر در جهان را که از آب تصفیه شده محروم اند نجات دهد .

این نی تصفیه آب که تنها 25 سانتی متر ارتفاع و 2.9 سانتی متر قطر و تنها 66 گرم وزن دارد ، قادر است 99% آلودگی آب ها شامل میکروب ها ، باکتری ها ، مواد شیمیایی و... را از بین ببیرد . بنابر این برای مواردی که به دلیل اختلال در برنامه های سفر یا به علت بروز حوادثی ذخیره آب افراد تمام شده باشد میتواند آب رودخانه ها ، گودال های آب ، برکه ها و ... را پاک سازی نماید .همچنین برای مناطق محرومی که به آب سالم و تصفیه شده دسترسی ندارند نیز بسیار پر کاربرد است و از انتقال و شیوع بیماری جلوگیری مینماید .

استفاده از این محصول بسیار ساده است . در زمانی که قصد نوشیدن آب دارید تنها کافی است درپوش آن را برداشته ، انتهای آن را داخل آب قرار دهید و آب را بمکید . پس از پایان نوشیدن آب نیز باید داخل آن فوت کنید تا آب های باقیمانده خارج شوند .

این نی کوچک و سبک قادر است حدود 700 لیتر آب یعنی تقریبا برابر آب مصرفی یک سال هر فرد را تصفیه نماید و مانند معجزه ای در زمینه بهداشت و تصفیه آب است .

 

 

 

 

 

 

 

فروش برترین برند های دستگاه های تصفیه آب

گروه بازرگانی filtration-co وارد کننده برترین برند های تولید کننده دستگاه تصفیه آب و دستگاه تصفیه هوا در دنیا می باشد ، این گروه بازرگانی با راه اندازی خط خدمات پس از فروش حرفه ای در فروش انواع دستگاه های تصفیه آب و تصفیه هوا توانسته بسیاری از علاقه مندان به خرید دستگاه های تصفیه آب خانگی و دستگاه های تصفیه هوا خانگی را به سمت خود بکشاند .

برای مشاوره رایگان خرید دستگاه تصفیه آب و تصفیه هوای با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهترین کیفیت را از ما بخواهید .

ارائه محصولات با کیفیت جهانی در حوزه دستگاه تصفیه آب خانگی و تصفیه آب صنعتی در ایران